PROHLEDEJTE WEB HORSE PARK

Adresa: Buková u Příbramě 43, 262 23, GPS: 49°44'53.996"N. 14°5'24.176"E
Telefon: +420 606 365 995

Skip to Content

Svatby

— Horse Park Kamenný Dvůr

Uspořádejte jednu z nejvýznamnějších událostí svého života ve výjimečném prostředí. Zajistíme profesionální služby se skvělým cateringem, které promění Vaši svatbu v nezapomenutelný zážitek. Venkovské sídlo Horse Park Kamenný Dvůr se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše, pouhých 45 km od Prahy. Jedná se o bývalý statek z roku 1879, který byl citlivě zrekonstruován, a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

 

Celý areál je zcela privátní, v době pronájmu bude určen pouze Vám a Vašim hostům. Zajistíme občerstvení, technické zázemí i ubytování pro Vaše hosty, případně i doprovodné služby jako květinovou výzdobu, dekoraci prostředí, hudbu, profesionálního fotografa či vizážistu a mnoho dalšího. Veškeré Vaše požadavky a přání budou řešeny individuálně na základě osobní domluvy, kdy Vám vyjdeme maximálně vstříc.

Horse Park

Ideální místo pro firemní a společenské akce, svatby a rodinné oslavy

Venkovský areál Horse Park Kamenný Dvůr se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše, pouhých 45 km od Prahy. Jedná se o statek z roku 1879, který byl citlivě zrekonstruován, a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Celý areál je zcela privátní, v době pronájmu bude určen pouze Vám a Vašim hostům.

Prostory

Horse Park Kamenný Dvůr disponuje rozlehlými prostory.

V areálu Horse Parku budete mít k dispozici prostory Velkého klubu s perfektním technickým vybavením a variabilním prostorem, kde lze usadit až 85 osob. Původně zrekonstruovaný Špejchar disponuje otevřeným grilem a tanečním prostorem.

Svatební obřady organizujeme v krásném venkovním prostoru Nádvoří nebo Svatebního palouku.

Ubytování a občerstvení

Komfortně Vás ubytujeme a připravíme občerstvení.

Komfortně ubytujeme 18 osob ve dvoulůžkových pokojích. K dispozici je rovněž 8 přistýlek.

Tým profesionálů vedený naším šéfkuchařem sestaví a připraví menu a další občerstvení přesně podle Vašich představ, včetně možnosti grilování.

Doplňkové služby

Pobyt na Horse Parku si můžete zpříjemnit některými doplňkovými službami.

V rámci Vašeho pobytu lze využít tenisový kurt. V našich stájích lze zajistit možnost prohlídky spojené s ukázkou jezdeckého parkuru a tzv. horsmanshipu, tedy přirozeného partnerství koně a člověka.

Dle Vašich přání zajistíme i další program, a to vše na klíč.