SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Adresa: Buková u Příbramě 43, 262 23, GPS: 49°44'53.996"N. 14°5'24.176"E
Telefon: +420 606 365 995cs
ende

Skip to Content

Svatby

— Horse Park Kamenný Dvůr

Uspořádejte jednu z nejvýznamnějších událostí svého života ve výjimečném prostředí luxusního venkovského sídla Horse Park. Zajistíme profesionální služby se skvělým cateringem, které promění Vaši pohádkovou svatbu v nezapomenutelný zážitek. Venkovské sídlo Horse Park Kamenný Dvůr se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše, pouhých 45 km od Prahy. Jedná se o bývalý statek z roku 1879, který byl citlivě zrekonstruován, a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

 

Celý areál je zcela privátní, v době pronájmu bude určen pouze Vám a Vašim hostům . Zajistíme občerstvení, technické zázemí i ubytování pro Vaše hosty, případně i doprovodné služby jako květinovou výzdobu, dekoraci, hudbu, profesionálního fotografa či vizážistu a mnoho dalšího. Veškeré Vaše požadavky a přání budou řešeny individuálně na základě osobní domluvy, kdy Vám vyjdeme maximálně vstříc.

Horse Park

Horse Park Kamenný Dvůr je ideální místo pro firemní, společenské akce i rodinné oslavy v luxusním venkovském sídle nedaleko Prahy.

Venkovský areál Horse Park Kamenný Dvůr se rozkládá v malebné přírodě nedaleko Dobříše, pouhých 45 km od Prahy. Jedná se o statek z roku 1879, který byl citlivě zrekonstruován, a stalo se z něj magické místo, kde se tradice a historie snoubí s novodobým komfortem.

Celý areál je zcela privátní, v době pronájmu bude určen pouze Vám a Vašim hostům.

Prostory

Horse Park Kamenný Dvůr disponuje rozlehlými prostory.

Uspořádáme pro Vás civilní, církevní, symbolický obřad nebo registrované partnerství pod širým nebem v okouzlujícím prostředí Nádvoří nebo Svatebního paloučku.

Dále Vám budou k dispozici prostory Velkého klubu s perfektním technickým vybavením a variabilním prostorem až pro 85 osob a původně zrekonstruovaný Špejchar s tanečním prostorem.

Ubytování a občerstvení

Komfortně Vás ubytujeme a připravíme lahodné občerstvení.

Komfortně ubytujeme 22 osob v luxusních dvoulůžkových pokojích a apartmánech. K dispozici je rovněž 8 přistýlek.

Tým profesionálů sestaví a připraví menu a další občerstvení přesně podle Vašich představ, včetně možnosti grilování.

Doplňkové služby

Zpříjemněte si pobyt na Horse Parku doplňkovými službami.

V rámci Vašeho pobytu můžete využít tenisový kurt, saunu a fitness. V našich stájích lze zajistit možnost prohlídky spojené s ukázkou jezdeckého parkuru a tzv. horsemanshipu, tedy přirozeného partnerství koně a člověka. Dle Vašich přání zajistíme i další doplňkový program, a to vše na klíč.

Back To TopBack To Top