SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Adresa: Buková u Příbramě 43, 262 23, GPS: 49°44'53.996"N. 14°5'24.176"E
Telefon: +420 606 365 995cs

Skip to Content

Blog Archives

2016

Lenka a David

Sezónu 2016 odstartovala květnová svatba. Lenka a David naplánovali svoji svatbu na víkend 28. 5. 2016.
Svatební obřad mohl díky příznivému počasí proběhnout na tradičním místě v prostorách Svatebního palouku. Svatební hostina byla připravena ve Špejcharu a celá výzdoba korespondovala s velmi oblíbeným stylem rustic.

2016

Anna a Honza

Sezónu 2017 zahájila květnová svatba, při niž jsme přivítali hosty až z dalekého Kazachstánu.

Svatba Anny a Honzy byla pojata ve formálním duchu s prvky Kazašské tradice. Letní počasí umožnilo formální obřad přímo na svatebním palouku.

Servírovaný oběd se podával v příjemném prostoru kamenného Špejcharu a to v následujícím složení.

Na předkrm se podávaly Italské antipasty. Polévkou na přání ženicha byl zvolen tomatový krém s oreganem a jako hlavní chod novomanželé vybrali pečený telecí hřbet s chřestem, smetanové brambory a chřestové rizoto s parmezánem a rukolou. Sezónní menu doplnilo velice oblíbené Mascarpone s jahodami.

Česko-kazašská svatba byla spojením dobré energie, tradice a svatebního veselí do ranních hodin. Jsme poctěni, že se nám do naší svatební historie zapsala další mezinárodní zkušenost.

2016

Marta a Petr

Poslední srpnový víkend patřil k těm příjemně letním a svoje ano si na našem venkovském sídle řekli Marta a Petr.

Velice uvolněná atmosféra vládla po celý den, byť obřad byl formální. Netradiční štiplavá chilli výzdoba dominovala červenou barvou.

Dvouchodové servírované menu probíhalo v prostorách Anglického klubu ve složení tradičního hovězího vývaru se sherry a zeleninou a jako druhý chod zdobila svatební tabuli oblíbená vepřová panenka ve slanině s hříbkovým ragů.

Večerní zábava a pozdější rautové občerstvení pokračovalo ve Špejcharu.

Back To TopBack To Top