SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Adresa: Buková u Příbramě 43, 262 23, GPS: 49°44'53.996"N. 14°5'24.176"E
Telefon: +420 606 365 995cs
ende

Skip to Content

Valentýnská nabídka

— Dopřejte si nezapomenutelný zážitek na mimořádném místě

Chcete svého partnera o letošním Valentýnu pořádně hýčkat a dopřát mu nezapomenutelný zážitek na mimořádném místě? Využijte speciální valentýnské nabídky nově zrekonstruovaného luxusního venkovského sídla Horse Park Kamenný Dvůr.

 

Tato akce je pro páry, které rády tráví společné chvíle nerušeni. Citlivě zrekonstruovaný historický statek z roku 1879 uprostřed malebné podbrdské krajiny není totiž přístupný veřejnosti a valentýnskou noc u nás může strávit pouze 11 zamilovaných dvojic. Kromě ubytování té nejvyšší kvality u nás proto naleznete dostatek soukromí i dokonalou péči personálu, který se Vám bude plně věnovat.

Gastro zážitek

Součástí Vašeho romantického večera bude unikátní Valentýnské menu

Pod vedením skutečného mistra kuchařského řemesla Pavla Bortníka budete zasvěceni do tajů kulinářského umění 21. století. Pavel Bortník je komisařem a lektorem Asociace kuchařů a cukrářů (AKC) a držitelem stříbrné a bronzové medaile Magdalény Dobromily Rettigové.

Pavel se specializuje na pomoc při vytváření osobité identity restaurací a snaží se dlouhodobě rozvíjet a podporovat českou gastronomii, kterou pojímá jako součást národního kulturního dědictví.

Protože Valentýn bývá ve znamení překvapení, jedno si Pavel Bortoník připravil i pro Vás – vybranou část menu připraví přímo před Vámi! Jakou, to zatím neprozradíme…

 

Cena Valentýnského menu pro 2 osoby bez ubytování je 5 990 Kč

Valentýnské menu

Valentýnské menu může vypadat zhruba takto:

 

Welcome drink

Amuse bouche

Pěna z jemně uzeného pstruha,
fermentovaná ředkev, okurka, křenová majonéza, okurkový kaviár, petrželový olej

Kukuřičné kuře,
pórkové pyré, pěna z černého kořene, bylinkové glazé, bramborový fondant, fava fazole

Piemont hovězí filet steak,
zauzená mrkev, pastinákové pyré, demi glace, šalotka, gel z černých jeřabin

Jablečné tarte,
pěna z bílé čokolády, gel ze špendlíku, malina, vanilkové pusinky, zmrzlina macadam

Ubytování

Komfortně Vás ubytujeme

Pokud Vám čas nedovolí u nás strávit noc, přijeďte si vychutnat pouze vynikající večeři od Pavla Bortníka. Nebo můžete naopak využít celý náš Valentýnský balíček, ve kterém je kromě večeře zahrnut i dvoulůžkový pokoj se snídaní pro 2 osoby společně s možností využití fitness a sauny.

Co udělat pro vychutnání našeho exkluzivního menu nebo strávení noci na Horse Parku Kamenný dvůr? Stačí si jen vybranou variantu zamluvit do 31. ledna a složit cenu pro závaznou rezervaci.